sdružení průvodců společně s asociací průvodců a iniciativou průvodců svolávají

DEMONSTRACi

ve středu, 9.9.2020 ve 14 hodin na mariánském náměstí

Zde pár informací k současnému stavu vyjednávání.

Dosud nám bylo na všech ministerstvech i od předsedy vlády řečeno, že nic není a nebude.

Zdá se, že poslední šancí na získání podpory od Prahy a státu je vytvoření velkého mediálního tlaku.

Možná jste zaregistrovali reportáže na ČT, CNN Prima News, vyšel článek v Prager Zeitung. V pondělí vyjde článek v MFDnes. Takto chceme pokračovat.

Prosíme vás všechny, abyste se také zapojili - každý, jak může.

Děkujeme za úžasnou podporu při shromáždění před Magistrátem minulý týden

Nejdůležitější akcí v příštím týdnu bude
DEMONSTRACE ve středu 9.9.2020 ve 14h

Každý přineste něco s sebou: průvodcovská mávátka, deštníky, ještě lépe transparenty či plakáty s nápisy toho, co Vám leží na srdci. Budeme se snažit pozvat co nejvíce zástupců médií /zpravodajství ČTK, TV, rozhlas, tisk/.  Roušky pro jistotu s sebou. Díky.

Účast potvďte prosím Zuzaně Manové: 721 231 933

Kdo by chtěl vystoupit s nějakým příspěvkem, volejte Aleně Navrátilové: 775 370 964

rychlá výzva průvodcům
30.8.2020

Jednání o finanční pomoci pro průvodce, pondělí 31.8.2020 ve 13 hodin na Mariánském náměstí

Zítra 31.8. ve 13 hodin budou na Magistrátu na Mariánském náměstí v Praze jednat zástupci průvodců se zastupitelem Patrikem Nacherem o finanční pomoci průvodcům. Pokud můžete, prosíme, přidejte se! Jsme si vědomi, že je to na poslední chvíli, ale možná je to poslední šance něco změnit.

Jednali jsme na několika ministerstvech, MMR, MPSV, MF, dokonce i s premiérem a ministerstva si náš problém přehazují.

Premiér nás odkázal na Magistrát.

PENÍZE ZÍSKÁME POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE NÁS BUDE VIDĚT A SLYŠET!!

V neděli o nás vysílal Radiožurnál, mají o nás zájem media. Máme teď velkou šanci získat peníze, zřejmě poslední.

Máme pozvaná media, musíme se sejít.

Sraz ve 13 hodin, eventuelně ve 13,30.

Nevíme délku jednání, asi 30 až 60 minut.

PŘIJĎTE VŠICHNI a rozešlete prosím tuto výzvu kolegům – zkusme něco společně změnit a uspět.

Svoji účast potvrďte smskou s Vašim jménem a příjmením na telefonní číslo 721 231 933 / Zuzana Manová, dříve Balážová.

Ve spolupráci Sdružení, Asociace a Iniciativy průvodců

Jsme členy